Метінвест

Метинвест

«Смарт-Холдинг» п'ятнадцять років успішно працює в гірничо-металургійній галузі. Найбільшою інвестицією холдингу в ГМК є пакет акцій Групи Метінвест, управління якою «Смарт-Холдинг» здійснює на партнерських засадах із Групою СКМ.

Група Метінвест – це вертикально інтегрована група металургійних і гірничодобувних компаній. До Групи входять металургійні й видобувні виробничі підприємства, розташовані в Україні, Європі та США, а також мережа продажів, що охоплює всі ключові ринки. Компанія є великим гравцем на світовому ринку, а її продукція постачається до 75 країн світу.

Материнською компанією Групи Метінвест є Metinvest B.V. На підприємствах Метінвесту працюють більше 100 тис. осіб по всьому світу.

Стратегія компанії – стати провідним інтегрованим виробником сталі в Європі, що демонструє стале зростання і прибуток, незалежно від фази економічних циклів, і забезпечує інвесторам доходи від інвестицій, вищі за середні галузеві показники.

Дисклеймер
На тимчасово окупованих територіях контроль над активами компаній втрачено. Виробнича діяльність на них зупинена.

Попередні фінансові результати компанії "Метінвест" за дев'ять місяців 2018 року
04.12.2018

Metinvest B.V., материнська компанія міжнародної вертикально інтегрованої гірничо-металургійної групи компаній, оголосила попередні фінансові результати за дев'ять місяців, що завершилися 30 вересня 2018 року.