Смарт-Холдинг відновив роботу другого магазину «Амстор» у Києві

14.04.2015

Смарт-Холдинг — мажоритарний акціонер групи компаній «Амстор» — відновив роботу другого магазину торгової мережі в Києві (Оболонський район, Скляренка, 7б). Отже, на сьогодні у столиці працюють два з трьох магазинів мережі.

Наприкінці 2014 року діями екс-керівників торгової мережі Володимира та Олександра Вагоровських «Амстору» було завдано колосальних збитків. Були знищені інфраструктура, фінансові та кадрові документи, бази даних. Із компанії виведено кошти, сформовано багатомільйонну заборгованість перед постачальниками й банками.

Головною метою Смарт-Холдингу є відновлення повноцінної роботи мережі, для відкриття нових магазинів можуть бути залучені партнери. Тривають переговори із низкою торгових мереж — лідерами ринку ритейлу.

Довідка:

31 грудня 2014 року озброєні люди заблокували роботу низки магазинів мережі «Амстор» у Києві, Запоріжжі, Дніпропетровську, Маріуполі та інших містах. Зараз не працює більшість магазинів мережі «Амстор».

Озброєні люди, які блокували магазини мережі, діяли за вказівкою її колишнього керівника й міноритарного акціонера Володимира Вагоровського. Екс-керівник не погодився з рішенням головних власників про відсторонення його від управління групою компаній «Амстор» і робить усе, щоб дестабілізувати роботу торгових центрів і приховати обсяги розкрадань. Результати аудиту, проведеного головним акціонером, виявили спроби Вагоровських привласнити компанію, а також розкрадання грошових коштів для особистого збагачення.

Вагоровські наразі контролюють магазини на території так званої «ДНР», виторг яких не приходить на рахунки ДК «Амстор».

Компанія «Гелабран Реал Істейт» — акціонер, який стояв біля джерел створення групи компаній «Амстор», підтримала головного акціонера групи — Смарт-Холдинг — у прагненні стабілізувати роботу торгових центрів «Амстор» у всій Україні. У повідомленні компанії мовилося: «Ми засуджуємо дії міноритарного акціонера Володимира Вагоровського й колишнього менеджменту в особі Олександра Вагоровського, які призвели до зупинки роботи магазинів».