Новости

Два роки великої війни: звернення СЕО інвестиційно-промислової групи «Смарт Холдинг» Юлії Кірьянової

24.02.2024

24 лютого. Чорний день, коли ворог перевернув усталений уклад життя України та українців, принісши на нашу землю жорстоку й нічим не виправдану повномасштабну війну. Два роки викликів і шокуючих подій, період хаосу, в якому ми навчились ухвалювати блискавичні рішення і перебудовувати свої стратегії. Все для того, щоб бізнеси «Смарт Холдингу» продовжували працювати, наповнюючи економіку і даючи ресурси Україні. Для того, щоб мати можливість підтримувати захисників України, завдяки яким ми досі живемо в незалежній країні і маємо всі шанси на її відновлення.

Більше 2 мільярдів гривень від «Смарт Холдинг» на гуманітарну підтримку українцям та допомогу війську в час великої війни

23.02.2024

В час повномасштабного вторгнення росії українська інвестиційно-промислова група «Смарт Холдинг» обрала для себе шлях всебічної підтримки країни. На різні напрямки допомоги за 24 місяці Холдинг спрямував більше 2 мільярдів гривень. Пріоритети незмінні: забезпечення сил оборони, медичних закладів та українців в прифронтових регіонах, які сповна відчули на собі жах війни.

Майже 2 млрд грн податків та 150 млн куб. газу за 2023 рік – внесок Smart Energy у підтримку економіки України під час війни. Цей показник мав бути вищим

02.02.2024

1,8 млрд грн податків та платежів до бюджетів різних рівнів сплатила група компаній Smart Energy за підсумками роботи у 2023 році. Також на активах групи видобули 150 млн кубометрів газу, 17 тис. тонн конденсату та виготовили 11,5 тис. тонн LPG. Це відповідальний внесок газовидобувного бізнесу інвестиційно-промислової групи “Смарт-Холдинг” у підтримку економіки України під час війни. 

Позиція інвестиційно-промислової групи «Смарт-Холдинг» щодо заяви АТ «Харківобленерго»

28.12.2023

27.12.2023 АТ «Харківобленерго» оприлюднило заяву «Щодо спроби захопити контроль над підприємством підсанкційним олігархом Новинським», яку поширили ряд засобів масової інформації.

Російський агресор здійснив атаку на один з газовидобувних об’єктів групи Smart Energy у Харківській області.

12.10.2023

11 жовтня ввечері один з газовидобувних об’єктів групи Smart Energy у Харківській області був атакований безпілотниками типу «Шахед».

Юлія Кірьянова, СЕО «Смарт-Холдинг»: «Я роблю все, щоб зберегти активи»

28.07.2023

СЕО «Смарт-Холдингу» Юлія Кірʼянова – герой другого сезону YouTube-проєкту Forbes «Business Breakfast із Володимиром Федоріним». Кірʼянова розповіла про звʼязки Вадима Новинського з УПЦ МП, втрати від санкцій та звільнення тисяч співробітників

Запровадження санкційних заходів не повинно шкодити інтересам самої держави Україна – група Smart Energy

19.06.2023

Запровадження санкцій (незважаючи на те, законно вони застосовані до громадянина України чи ні) має позбавляти ресурсів саме державу-агресора, а не шкодити самій державі Україні, її економіці та українським громадянам. З таким посланням звернулась компанія «Укргазвидобуток» з групи Smart Energy до РНБОУ, Кабінету Міністрів України, Міністерства економіки, Міністерства енергетики та Міністерства соціальної політики у зв’язку із посиленням негативних наслідків, що продовжуються, через зупинку дії спеціального дозволу на видобуток вуглеводнів на Островерхівському родовищі, яким володіє компанія.

Юлія Кірьянова, Smart Holding: Попри все, хочемо бути частиною плану з відновлення післявоєнної України

13.06.2023

СЕО "Смарт-Холдинг" Юлія Кірьянова про санкції на засновника компанії, арешт майна, інвестиції під час війни та майбутнє післявоєнної України в інтервʼю РБК-Україна.