Група Метінвест перемогла в конкурсі Platts Global Metals Awards 2017

22.05.2017

Група Метінвест здобула перемогу в номінації Corporate Social Responsibility Award у рамках нагородження Platts Global Metals Awards 2017. Ця перемога підтверджує прихильність компанії до принципів корпоративної соціальної відповідальності й найкращих світових підходів до ведення бізнесу – у сфері безпеки праці, охорони довкілля та взаємодії зі співробітниками, партнерами та місцевими жителями.

У номінації Corporate Social Responsibility Award крім Групи Метінвест був також представлений один із найбільших промислових концернів Німеччини Thyssenkrup AG, а також провідний виробник плоского прокату алюмінієвих виробів і найбільший у світі переробник алюмінію американська компанія Novelis inc.

Група Метінвест за 10 років роботи реалізувала кілька тисяч проектів розвитку громад, серед яких – ініціативи щодо покращення міської інфраструктури, системи охорони здоров'я, освіти, співпраця з міжнародними донорськими організаціями, впровадження сучасних форматів співпраці з місцевими громадами, малим і середнім бізнесом і міською владою. Соціальні інвестиції Групи мають стратегічний характер і спрямовані на сталий розвиток міст присутності в довгостроковій перспективі.

Компанія Platts є одним з провідних світових постачальників інформації про енергоносії, продукції нафтохімії, металургії та сільського господарства. Фіналістів Platts Global Metals Awards визначали незалежні міжнародні експерти. Загалом у різних номінаціях було представлено понад 100 номінантів.

Генеральний директор Групи Метінвест Юрій Риженков:

- Я вдячний світовій галузевій спільноті за визнання нашої роботи на найвищому рівні. У цей важкий для України час Група Метінвест залишається вірною своїм принципам – ми сфокусовані на людях, довкіллі та ефективності виробництва. Будувати відповідальний бізнес і чітко дотримуватися своїх цінностей нам вдається завдяки злагодженій роботі всього колективу Групи та її акціонерів, разом орієнтованих на успіх компанії, розвиток наших міст і всієї країни загалом.